Наші послуги

Види послуг:


 • ремонт двигунів (ДВС);
 • ремонт паливної системи;
 • ремонт КПП;
 • ремонт редуктора;
 • ремонт ходової частини авто;
 • ремонт ходової частини напівпричепів, причепів (капітальний);
 • ремонт компресорів;
 • ремонт електрообладнання;
 • зварювальні роботи;
 • заміна масла, двигуна, редуктора, КПП і ОЖ;
 • ремонт двигунів, ремонт ходової, ремонт редуктора;
 • зварювальні роботи, заміна масла, ремонт компресорів.
ремонт двигателей, ремонт ходовой, ремонт редуктора
сварочные работы, замена масла, ремонт компрессоров

Ремонт вантажних автомобілів

Пошук та усунення несправностей двигунів вантажівок, капітальний ремон двигунів. Ремонт вантажних авто включає заміну складової частини відбу, а також набору прокладок (в тому числі - головки блоку циліндрів), термостатів, форсунок, фільтрів, масла, регулювання зазорів в клапанному механізмі і т.д.

Ремонт двигунів вантажних автомобілів MAN, RENAULT, IVECO, SCANIA, DAF, VOLVO, MERCEDES - найбільш технічно складний вид ремонтних робіт, пов'язаний зі значним відволіканням грошових коштів і, як правило, тривалим простоєм автомобіля.

Ремонт вузлів, агрегатів і паливних систем. На СТО виконується ремонт коробки передач (КПП), ДВС, трансмісії, заміна редуктора і інших запчастин. При необхідності проводяться агрегатні, слюсарні та зварювальні роботи. "Промекс Партс" також поставляє вантажні автозапчастини, здійснює діагностику та відновлення ТНВД і форсунок.

Ремонт ходової

Налагодження ходової автомобіля. Пошук та усунення несправностей в ходової вантажівки включає роботи по заміні, наклепке гальмівних накладок, расточке барабанів і дисків, заміну гальмівних валів, супортів і ін.

Ходова частина вантажного автомобіля є його невід'ємною конструктивною частиною і постійно випробовує значні навантаження. 

Вона найбільш схильна до зносу в силу свого призначення: розподіляти динамічні навантаження і адаптуватися до рельєфу дорожніх покриттів, будучи одночасно і опорою корпусу вантажівки.

Стійкість, маневреність і безпеку автомобіля на дорозі повністю залежать від стану ходової, а тому вона повинна бути справною і надійної в експлуатації. Навіть дрібна неполадка в системі опорних механізмів може спричинити за собою відмову важливіших елементів і, як наслідок, відмова ходової в цілому.

Тому необхідно регулярно проводити технічне обслуговування вантажних автомобілів і приділяти особливу увагу всім елементам ходової частини.

Щоб уникнути позапланового ремонту або більш серйозних наслідків, рекомендується проводити діагностику ходової через кожні 20 тисяч кілометрів пробігу, а також при появі будь-якої ознаки несправності.

ремонт грузовых автомобилей, ходовой

Всі необхідні координати для зв'язку Ви зможете
знайти в закладці «Контакти» на головній сторінці сайту.

Час роботи:

Пн-Пт
Сб
Нд
з 9:00 до 18:00
з 9:00 до 15:00
вихідний

ремонт двигунів (ДВС), ремонт паливної системи, ремонт КПП, ремонт редуктора,
ремонт ходової частини авто, ремонт ходової частини напівпричепів, причепів (капітальний),
ремонт компресорів, ремонт електрообладнання, зварювальні роботи