Зварювання аргоном

Аргонная сварка

Зварювання аргоном - в основному призначена для ремонту деталей з алюмінію і нержавіючої сталі.

Даний процес досить складний і вимагає на СТО наявності виключно високоякісної апаратури і участі висококласних фахівців.

Не менш важливо і якість використовуваних видаткових матеріалів. Досвідчені фахівці не тільки забезпечать вам якісну аргон зварювання, а й проведуть контроль якості одержані швів.

Зварювання аргоном використовується при ремонті деталей з алюмінію, таких як піддони кондиціонерів, радіатори, кронштейни, капоти і крила автомобілів.

Зварювання аргоном не має нічого спільного з паянням або плазмовим напиленням.

Зварювання алюмінію - процес складний і вимагає від фахівця високої кваліфікації. В першу чергу це пов'язано з хімічними особливостями алюмінію.

Аргонная сварка на сто

Аргонная сварка в киевеЗварювання аргоном в кіевеПрі нагріванні алюмінію і його взаємодії з киснем, на поверхні металу утворюється оксидна плівка, що перешкоджає роботі з ним за допомогою звичайної зварки. Щоб виключити контакт нагрітого металу з містяться в повітрі киснем застосовують інертний газ - аргон. Для самої зварювання використовуються не плавляться вольфрамові електродіоди. Електрод оточений керамічним соплом, з якого під високим тиском надходить аргон. За допомогою цього, в області зварювання утворюється безкисневих середу, що дозволяє підтримувати постійну електричну дугу між деталлю і закінченням плавиться. Основне завдання цієї дуги - плавка деталі і присадного дроту.

Аргонная сварка услугиАргонная сварка услугіАлюміній широко використовується для виготовлення багатьох деталей і агрегатів вантажівок і різної спецтехніки, зокрема авторадіаторів. Його застосовують при створенні радіаторів, кондиціонерів, глушників, паливних баків, елементів кузова і багато чого іншого. Багато з цих деталей досить дорогі, так що при їх поломці, ремонт автомобільного радіатора методом аргонової зварки є куди більш оптимальним рішенням, ніж заміна. Однак, як уже згадувалося вище, тільки в тому випадку, якщо здійснюють таку зварювання професіонали і використовується дороге устаткування.

Але аргон зварювання підходить не тільки для алюмінію, але і нержавіючої сталі. Будучи універсальним рішенням, вона використовується також і для ремонту деталей з інших матеріалів. Аргонная сварка прекрасно підходить для нержавіючої сталі, чавуну, титану, і кольорових металів. Завдяки цьому її активно застосовують для ремонту всіляких деталей.

сварка аргоном Аргонная сварка

Через своїх хімічних властивостей алюміній легко вступає в контакт з киснем, що міститься в повітрі. Це призводить до утворення плівки оксиду, яка різко знижує якість роботи, роблячи використання звичайної зварювання неприйнятним. Аргон ж - це інертний газ, взаємодія з яким просто неможливо.

Завдяки йому, в процесі роботи, навколо ділянки, що зварюється можна створити дуже бідну киснем середу.

Результатом аргонової зварки є зварні шви високої чистоти.

На нашому СТО проводяться роботи будь-якої складності аргонной зварюванням.

Ми робимо ремонт аргонной зварюванням будь-яких матеріалів від алюмінію до титану.

Ми виконуємо наступні ремонтні роботи з використанням аргонового зварювання:

  • зварювання аргоном колекторів;
  • зварювання аргоном деталей кузова;
  • зварювання аргоном блоків двигуна;
  • зварювання аргоном елементів АКПП;
  • зварювання аргоном елементів МКПП;
  • зварювання аргоном радіаторів кондиціонерів і підігрівачів;
  • зварювання аргоном піддонів картера;
  • зварювання аргоном алюмінію і сплавів;
  • зварювання аргоном нержавіючої сталі;
  • зварювання аргоном масляних радіаторів і трубок;

Ремонт піддонів, паливних баків, радіаторів, интеркулеров, конденцеров. Пайка міді, латуні, алюмінію і ін металлов. Гарантія на виконані роботи від кількох місяців до довічної.

сварка аргоном алюминия и сплавов сварка аргоном деталей кузова
сварка аргоном нержавеющей стали аргонная сварка