Помпа ман тга d2866 ремкомплект

Помпа ман тга d2866 ремкомплектНасосний пристрій відіграє провідну роль в системі охолодження будь-якого автозасобу. Помпа ман тга (d2866 ремкомплект) виконує важливу задачу - перекачує і розподіляє охолоджувальну рідину по всій системі. Проходячи по колу, рідина охолоджується, що дозволяє також і іншим нагрітим деталям остудити. Помпа ман (d2866 тга ремкомплект) розташована в передній частині циліндрів механізму потужності. Робота помпи здійснюється за допомогою клиноподібного ремінця, або ж за допомогою ремінця з зубцями (від газорозподільного пристрою).

Ніщо так не ламає мотор, як його стабільний перегрів. Якщо у вас в пікапі встановлена ненадійна помпа, терміново замініть її на більш сучасну. Помпа ман тга (d2866 ремкомплект) буде остуджувати нагріті деталі, таким чином, продовжуючи «життя» двигуна.

Принципи дії водного автонасоса полягає в наступному. Коли заведений двигун, антифриз, який охолов в радіаторі, направляється до насоса. І, як наслідок, проміжки між лопатями крильчатки наповнюються антифризом повністю. Обертаючись, крильчатка починає розподіляти рідину по отворах сорочки агрегату потужності. Таким чином, помпа ман тга (d2866 ремкомплект) спрацьовує, і з її допомогою відбувається круговорот антифризу по всій системі. Щоб рідина не підтікала, необхідно використовувати картонну прокладку. Так роботі насоса нічого не завадить виконувати свою важливу справу - охолоджувати. Якщо вам необхідна помпа з ремкомплектом на ман тга (d2866), залиште для нас своє звернення.

Ми раді порадити і продемонструвати кращі запасні частини для пікапів, фур і багатотонних автозасобів. Сертифіковані помпові насоси з ремкомплектом для МАНів (d2866 тга) у нас не такі дорогі, як у багатьох торгових точках.