Синхронізатор на кпш zf купити в Україні

Синхронізатор на кпш zf купити в УкраїніСинхронізатор zf КПШ (купити Україна) є дуже важливою складовою КП переднього і заднього ходів, ними обладнуються всі легковики. Механізми синхронізуючих пристроїв працюють від сили тертя, коли швидкості автомобіля вирівнюються. Чим більше обертальна різниця шестерінки і вала, тим вище коефіцієнт тертя для їх синхронізації. Синхронізатор zf-кпш (купити Україна) включає в себе муфту включення, маточину, шестерні, кільця для блокування.

Якщо Ви зацікавлені придбати більш потужний комплект для синхронізації Вашого автозасобу, перегляньте існуючі деталі на веб-ресурсі «Промекс Партс». Тут є оригінальний кпш zf-синхронізатор, і купити його в Україні дешевше буде у нас.

Ключові функції виконує втулка-маточина. Вона складається з внутрішньо-зовнішніх шліців, які з'єднані з другорядним валом КП і переміщається по його осі на всі боки. Шліци, які зовнішні, об'єднують втулку-маточину з муфтою. Синхронізатор кпп zf (купити Україна) досить складний механізм для розбирання, однак, якщо Ви проконсультуєтеся з професіоналами, заміна деталей буде для Вас не проблемою. Під час тертя механізмів здійснюється синхронізація швидкості шестерень і ведучого вала. Якщо швидкість вже вирівнялася, блок-кільце під впливом шліців, повертається у зворотний бік, з муфточки знімається блок, а її шліци безперешкодно виходять для зчеплення з шестерінкою. Щоб розібратися детальніше, як працює кпп zf-синхронізатор (Україна купити), прочитайте інформацію про нього в ознайомлювальних статтях нашого сайту.

Синхронізатор кпп zf (Україна купити) - це такий механізм, без якого будь-який автозасіб працювати не буде. Купуйте нові його комплекти за зниженою вартістю у «Промекс Партс».